1. Úvod
  2. Podpořte science centrum iQLANDIA
Intro

Podpořte science centrum iQLANDIA

Drazí přátelé vědy a techniky,
staňte se podporovateli science centra, které se nachází ve složité finanční situaci. Jsme nezisková organizace a stejně jako jinde ve světě se ani liberecké science centrum neobejde bez sponzorů a dotací. Současná doba, kdy jsou centra uzavřena a přišla tak o svůj hlavní zdroj příjmu ze vstupného, je pro nás již bezesporu kritická.

Chceme udržovat a nadále rozvíjet vzdělávací programy pro školy, podporovat pedagogy a zapalovat v dětech první jiskřičky zájmu o vědu a techniku. Bez další podpory to však nebude možné. Jednorázovým nebo měsíčním finančním darem nám pomůžete popularizovat přírodovědné a technické obory s využitím principů neformálního vzdělávání a badatelského přístupu a zpřístupňovat vědu a výzkum školám i široké veřejnosti. V sázce je vzdělávání i vašich dětí.

 

Podpořte činnost libereckého science centra a zvyšte pravděpodobnost, že se právě zde zapálí pro vědu budoucí Heyrovský, Holý či Wichterle.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace