Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Testovací budka na parkovišti iQLANDIE

Testovací budka na parkovišti iQLANDIE

28.06.2021

Potřebujete se nechat otestovat na COVID-19 a nevíte kam vyrazit? Nově máte možnost využít testovací budku na parkovišti před iQLANDIÍ.

Propůjčili jsme naše parkoviště testovací budce, kde si můžete bez předchozího objednání nechat udělat antigenní testy na COVID-19 s úhradou od pojišťovny, dle platných pravidel. Ať už potvrzení potřebujete kvůli cestování, ke kadeřnici nebo pro návštěvu iQPLANETÁRIA, máte možnost právě v této budce.  Pro úhradu zdravotní pojišťovnou je potřeba se prokázat kartičkou zdravotní pojišťovny a mít u sebe platný občanský průkaz.

Provozní doba testovací budky:

pondělí, středa a čtvrtek: zavřeno

úterý a pátek: 12:00 až 18:00

sobota a neděle: 9:00 až 17:00

 

iQLANDIA i iQPARK se řídí aktuálními nařízeními vlády, která naleznete zdeKdy návštěvníci musí mít po celou dobu návštěvy zakryté dýchací cesty respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou (neplatí pro děti, které ještě nezahájily školní docházku). Prosíme, abyste při návštěvě dodržovali dostatečné rozestupy a využili dezinfekce u vstupu. Pro vstup do science centra není vyžadován negativní test na Covid-19.

Odlišná pravidla platí pro návštěvu iQPLANETÁRIAscience show, laboratoře a restaurace, kde je nutné prokázat se jedním dokladem z níže uvedených (platí pro dospělé osoby a děti od 6 let):

  • doklad o očkování nejméně 2 týdny po druhé dávce
  • negativní antigenní teste ne starší než 72 hodin hodin
  • negativní PCR test starý nejvýše 7 dní
  • potvrzení o prodělání covidu v posledních 180 dnech

Věříme, že umístění testovacího místa v bezprostřední blízkosti iQLANDIE zvýší pohodlí našim zákazníkům a umožní testování, dle jejich aktuální potřeby.

Celé testování trvá přibližně 15 minut a potvrzení dostanete na počkání. 

Provozovatelem testovacího zařízení je společnost EMOT-Medico s.r.o., iQLANDIA poskytuje pouze prostor na parkovišti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace