Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Škola čar a kouzel v Mirakulu 2023 - PŘESUNUTO

Škola čar a kouzel v Mirakulu 2023 - PŘESUNUTO

od 23.08.2023 do 23.08.2023

Ve středu 23. srpna 2023 se můžete těšit na doprovodný program pro návštěvníky parku Mirakulum na téma Škola čar a kouzel. Výroba kouzelnické hůlky, lekce jasnovidectví, levitace a lektvary z vlkodlačí krve. Kdo z vás má rád kouzelnický svět Harryho Pottera? A komu se podaří odhalit svého patrona? 

Pro mladé čaroděje bude připraveno 5 stanovišť, na kterých budou plnit různé úkoly ze světa čar a kouzel. Ale černé magie se bát nemusí! Děti si vyrobí kouzelnou hůlku, projdou lekcemi jasnovidectví, levitace, umíchají si kouzelné lektvary, budou zkoumat kouzelné tvory. Naučí se používat vlkodlačí krev, dračí sliny a také odhalí svého patrona pomocí výtažku z mandragory!

Zábavnou formou se tak děti dozví, jaké látky pod UV světlem světélkují, jak různé látky hoří nebo jak funguje neviditelný inkoust. Vyzkouší si práci s různými chemickými látkami, mikroskopy nebo si otestují svou manuální zručnost. Po úspěšném absolvování dostanou návštěvníci na památku vysvědčení NKÚ (náležité kouzelnické úrovně) a sladkou odměnu.

Kdy: 23. srpna 2023

Kde: Park Mirakulum Milovice

Cena: 200 Kč za dítě

Před vstupem do samotné školy si žáci musí zajít do Gringottovy banky směnit peníze mudlů za galeony, kterými budou platit na každém stanovišti. Cena „školného“ je 200 Kč za dítě. Návštěvník směnou dostane žetony k jednotlivým stanovištím, na základě kterých se bude moct zúčastnit programu daného stanoviště.

škola čar a kouzel

Ukázka stanoviště Školy čar a kouzel

Těšíme se na Vás v Bradavicích. Teda v Mirakulu! Hodně zdaru při NKÚÚÚ. :)