Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Jarní příměstský tábor: Záhada ztraceného pokladu - OBSAZENO

Jarní příměstský tábor: Záhada ztraceného pokladu - OBSAZENO

od 26.02.2024 do 01.03.2024

Přemýšlíte, jak vaše děti stráví jarní prázdniny? Přihlaste je k nám na příměstský tábor, kde budou odhalovat Záhadu ztraceného pokladu.

Vaše děti čeká u nás celotáborová hra s napínavým příběhem, nabitý program v laboratořích, projekce v iQPLANETÁRIU, oblíbené vyrábění ve iQFABLABU a aktivity, ke kterým se jen tak nedostanou.

Mimo jiné se podívají i do našich expozic v iQLANDII a iQPARKU. Pokud to počasí dovolí, vypravíme se v rámci pátrání i za hranice iQLANDIE. O děti budou po celý týden pečovat dva zkušení táboroví vedoucí, program v laboratořích a iQPLANETÁRIU budou zajišťovat naši odborní lektoři.

Je to tady, přihlášky spuštěny!

O děti budou po celý týden pečovat dva zkušení táboroví vedoucí, program v laboratořích a iQPLANETÁRIU budou zajišťovat naši odborní lektoři. Po dobu tábora je pro děti připaveno jídlo (2x svačina a oběd) a celodenní pitný režim.

Termín příměstského tábora:

26. únor až 1. března 2024
Tábor probíhá denně vždy od 8:00 do 16:00 hod.

Vhodné pro děti od 1. do 4. třídy ZŠ.

Cena: 3 200 Kč

Kapacita jednoho táborového turnusu: 20 dětí