1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. iQLANDIA zve na Víkend s virtuální realitou

iQLANDIA zve na Víkend s virtuální realitou

od 09.11.2019 do 10.11.2019

Staň se bojovníkem se světelnými meči nebo zažij adrenalin při procházce nad propastí. To, a ještě mnohem víc, tě čeká o Víkendu s virtuální realitou.

Vyzkoušíš si jak světové hity, tak i zcela originální hry z produkce Smíchovské střední průmyslové školy, např. koulovačku sněhuláků nebo balancování nad mrakodrapy. 

Stačí si nasadit headsety (speciálně upravené brýle, díky kterým vidíš herní prostředí) a přenést se třeba na druhou stranu zeměkoule, a to doslova. Díky aplikaci Google Earth si můžeš třeba obhlédnout místo tvé příští dovolené.  Pokud máš raději něco akčnějšího, pak budeš nadšený z Beat Saber, nejprodávanější hry pro virtuální realitu. Tvým úkolem bude rozsekat světelnými meči kostky, které na tebe budou najíždět různou rychlostí podle rytmu hudby.

Smíchovská průmyslovka dává moderním technologiím zelenou 

Málokterá škola se může pochlubit tím, že by její žáci dokázali vytvářet nové aplikace pro virtuální realitu. Mezi významná ocenění zdejších studentů patří například Nejlepší student 2019 a Středoškolák roku 2019. Absolventi pak studují na prestižních univerzitách v česku i zahraničí, a k tomu ještě stíhají řídit firmy v Číně.  

Kdy přijít?

Víkend s virtuální realitou probíhá ve třetím patře iQLANDIE 9. a 10. 11. od 10.00 do 16.00. Akce se koná zdarma v rámci vstupného do expozic iQLANDIE.

Těšíme se na všechny virtuální i skutečné fanoušky!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace