Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Aktuální opatření

Aktuální opatření

05.07.2021

Přijďte si užít chytrou zábavu a vykouzlit tak úsměv na tvářích nejen dětí. U nás se horka ani deště bát nemusíte. Máme otevřeno sedm dní v týdnu a těšíme se na Vás. Veškerá hygienická opatření budou v souladu s aktuálními vládními nařízeními.

Otevírací doba: 

  • Pondělí - neděle: 10:00 - 18:00
  • Rezervace předem není nutná. Pokud se chcete vyhnout případným frontám, doporučujeme zakoupit si VSTUPENKU ONLINE.

Mohlo by vás zajímat ….

Otevírají se všechny iQSVĚTY?

V současné době máme otevřené všechny iQSVĚTY.

Roušku nebo respirátor?

iQLANDIA i iQPARK se řídí aktuálními nařízeními vlády, která naleznete zde. Kdy návštěvníci musí mít po celou dobu návštěvy zakryté dýchací cesty respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou (neplatí pro děti, které ještě nezahájily školní docházku). Prosíme, abyste při návštěvě dodržovali dostatečné rozestupy a využili dezinfekce u vstupu. Pro vstup do science centra není vyžadován negativní test na Covid-19.

Odlišná pravidla platí pro návštěvu iQPLANETÁRIA, science show, laboratoře a restaurace, kde je nutné prokázat se jedním dokladem z níže uvedených (platí pro dospělé osoby a děti od 6 let):

  • doklad o očkování nejméně 2 týdny po druhé dávce
  • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin hodin
  • negativní PCR test starý nejvýše 7 dní
  • potvrzení o prodělání covidu v posledních 180 dnech

Kapacita iQPLANETÁRIA je omezena na 75 %.

Kde se dá otestovat?

V případě potřeby je možné nechat se otestovat v testovací budce na parkovišti iQLANDIE, více informací naleznete ZDE.

Je možné zakoupit občerstvení?

Restaurace v budově iQLANDIE je v provozu dle aktuálních vládních nařízení. Vstup je podmíněn platným negativním testem, dokladem o očkování, či dokladem o nedávno prodělaném onemocnění.

K dispozici pro vás bude také stánek s občerstvením, kde jsme připraveni vás obsloužit přes výdejní okénko, zde je možná platba pouze v hotovosti. Mimo okénko je v iQLANDII stále možné zakoupit nápoje v automatech.

Jaká hlavní hygienická opatření budou platit?

Respektujeme omezení stanovená vládou. Jsou připravené stojany s dezinfekcí, prostory dezinfikujeme aerosolovou dezinfekcí. Naši zaměstnanci jsou pravidelně testováni. Exponáty máme již rozmístěny v dostatečných odstupech. Některé exponáty, které jsme vyhodnotili jako rizikové, jako je například obtisk těla nebo spirometr, jsme na čas vyřadili. Máme tak vytvořeno prostředí, ve kterém je možné dodržet bezpečnostní hygienická opatření.

Je v našich iQSVĚTECH klimatizace?

Ano, naše vnitřní prostory jsou plně klimatizované.

Mám vstupenku, které končí, nebo už skončila platnost. Co s tím?

Platnost vstupenek prodlužujeme o dobu, kdy byla iQLANDIA uzavřena a vstupenky v té době byly v platnosti.

Více naleznete zde

Co dělat, když mi v době uzavření skončila platnost permanentky?

Stejně jako je to u vstupenek, i platnost permanentek prodlužujeme o dobu, kdy byla iQLANDIA uzavřena.

Více naleznete zde

Je potřeba si kupovat vstupenky předem online?

Ačkoli to není povinnost, vřele to doporučujeme. Tak, jako všude jinde, i v iQLANDII se řídíme aktuálními opatřeními, která nám určují množství lidí, kteří u nás mohou být najednou. Za běžného provozu je kapacita liberecké iQLANDIE až 1 500 osob. 

Těšíme se na vás!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace